Partner sites:EURESELA

Технолог - производство на месни и рибни стерилизирани продукти /консерви/

by:  Компас ЕООД

The job offer is available for the following event:

"Компас" ЕООД е българска компания, производител на месни, месно-зеленчукови и рибни стерилизирани продукти. Във връзка с разширяването на екипа ни, търсим отговорен и мотивиран служител за позицията:

Ние предлагаме:

  • Дългосрочен ангажимент.
  • Мотивиращо възнаграждение и бонуси.
  • Допълнителни социални придобивки.
  • Oтлична работна среда.
  • Възможност за професионално развитие.

Подходящият кандидат има:

  • Завършено висше образование в Университет по хранителни технологии, степен Магистър. Специализация "Технология на месото и рибата".
  • Предишен опит на сходна позиция /ще се счита за предимство/.
  • Умения за работа в екип.

Вашите основни задължения и отговорности ще бъдат:

  • Контролиране спазването на технологията на производство и работата на оборудването, инструментите, екипировката и приспособленията.
  • Участие при анализиране качеството на продукцията.
  • Участие при внедряването на нови изделия, технологии и оборудване.
  • Контролиране качеството на настройване, пренастройване и ремонта на оборудването и спазването на технологичната дисциплина.
  • Разработване предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производство.
  • Участие при обучението и повишаване квалификацията на работниците и служителите при усвояване на нови техники и технологии.
  • Анализиране разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация.

В случай, че имате интерес към нашето предложение за работа и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашата автобиография на e-mail: tsvetelina.georgieva@compass-bg.com.

За допълнителна информация: тел. 0887/ 828982.

Jobs that may interest you

Портиер

Offered by:  Нимек ООД
Workplace: Bulgaria
охраняване на сграда 24 часови дежурства работа в екип постоянен трудов договор с фирма "Нимек" Read more

пакетировач

Пакетиране продукция на автоматизиран процес. Read more

общ работник

Дейности по товаро-разтоварване, пакетиране на продукция, дейности по почиствани и други. Read more
Работа в производствено предприятие Read more

Warehouse Supervisor

Berh-Hella Thermocontrol is looking for a highly motivated and experienced Warehouse Supervisor Responsibilities: Planning, managing and controlling of logistic operations and material flow in the warehouse. Performing / supervising inventory and responsible for stock accuracy. Reporting and analyzing the discrepancies during the stock count using SAP or other supporting tools. Motivating,training and managing warehouse employees. Supporting good working environment and... Read more
EOJD