Job offer description

Технически ръководител на енергийни обекти
БЕЛВИ е утвърдена компания, работеща в сферата на енергетиката. Основната дейност е проектиране, изграждане и поддържане на енергийни обекти. Фирмата е специализирана в строителство и ремонт на въздушни електропроводни 110kV - 400kV.
БЕЛВИ търси отговорни, мотивирани и динамични личности, с които да работи за постигане на своята мисия и цели.

Работно място: В страната на електропроводи високо напрежение
110kV-400kV

Трудови задачи и задължения, характеризиращи съдържанието на длъжността:
1. Познава технологичния процес на строителство и ремонт на електропроводи високо напрежение 110kV-400 kV .
2. Ръководи, контролира и координира изпълнението на възложените му обекти.
3. Следи за законосъобразното и ефективно изпълнение на възложените обекти.
4. Следи за изпълнението на необходимите мероприятия по здравословни и безопасни условия на труд на възложените обекти, инструктира работниците и служителите.
5. Осигурява изпълнението на строителните обекти в съответствие с производствените графици.
6. Контролира техническата и оперативна подготовка за работа на обекта и спазването на проектната документация.
7. Контролира и координира своевременното снабдяване на обекта с необходимите материали, машини и съоръжения.
8. Отчита вложените ресурсите (труд, материали, механизация и външни услуги) за изпълнение на обектите.
9. Предоставя първична информация за изготвянето на актове за констатиране на действително извършените строително-монтажни работи.
10. Участва в комисии, проверки, срещи с възложители, свързани с изпълнението на възложените обекти.
11. Отговорен е за срочното отстраняване на евентуално констатирани забележки при приемането на строителните обекти.
12. Обобщава производствените резултати за възложените обекти и предлага мерки за увеличаване на ефективността.

Изисквания към кандидата:
1. Висше/средно техническо образование - енергетика - ел.мрежи;
2. Познания в строителство на ВЛ високо напрежение 110kV-400 kV;
3. Професионален опит за заеманата длъжност-3 години;
4. Отлична компютърна грамотност (MS Windows, MS Office);
5. Умения за работа в екип;
6. Личностни качества - отговорност, инициативност, комуникативност, честност, мобилност, мотивация, социални умения;
7. Шофьорска книжка;

Фирмата предлага:
- Дългосрочна работа в утвърдена компания
- Постоянство и коректност в трудовите отношения
- Работа на постоянен трудов договор;
- Добри условия на труд;
- Стимулиращо възнаграждение обвързано с резултатите;
- Командировки до обектите на Компанията;
- Специализирано обучение и допълнителна квалификация;
- Допълнителни социални придобивки.

Благодарим на всеки проявил интерес и желание да стане част от екипа на БЕЛВИ ООД.
Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, моля, изпратете своята автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.
Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

Job details
Sector:
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Not provided
Date of expiry:

About company

BELVI LTD is an established company operating in the field of energy. The main activity is the design, construction and maintenance of energy sites. The company specializes in the construction and repair of overhead power lines 110kV - 400kV. BELVI LTD is looking for responsible, motivated and dynamic personalities to work with to achieve its mission and goals. Find out more