Job offer description

Основни задачи:

  • Подготвя и съгласува заданието за проектиране за ново строителство, преустройство или ремонт на строителни обекти. Координира, контролира и приема изпълнението на проектната документация.

  • Организира, възлага и отчита изпълнението на строителни дейности за ново строителство, преустройство или ремонт на строителни обекти. Контролира на място за качественото и навременно изпълнение на договорните условия. Комуникира с всички страни в строителния процес.

  • Разработва проектно-сметни документации за ново строителство, преустройство или ремонт на строителни обекти.

  • Надгражда създадените вътрешнофирмени стандарти чрез прилагане на иновативни технологии и процеси в строителството.

  • Допринася за функционирането на внедрената система за поддръжка на сградния фонд.

Вашият профил:

  • Висше образование в областта на строителството.

  • Минимум 3 години опит в сферата строителство и ремонт на строителни обекти.

  • Oпит в проектирането и изграждането на административни сгради и реконструкции на обекти.

  • Отлично познаване на законодателната материя в областта на строителството.

  • Добри познания на строителните технологии и тенденции.

  • Умения за комуникация, координация и контрол на процесите на строителния обект с всички участници ангажирани в него.

  • Умение за окомплектоване на досие на строителен обект, съгласно действащото законодателство.

  • Компютърни умения - MS O, CAD продукт.

  • Шофьорска книжка, кат. В, активен шофьор.

  • Внимание към детайлите, комуникативност, нагласа и умения за екипна работа.

Ние Ви предлагаме:

  • Дългосрочна реализация в стабилна международна компания

  • Възможност за усъвършенстване в екип от опитни експерти

  • Отлична работна атмосфера и условия на труд

  • Атрактивен социален пакет

Срок за кандидатстване: 20.01.2021 г.

Начин за кандидатстване: изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо на имейл: jobs@evn.bg, като посочите референтния номер (Ref. No.) на обявата, по която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от  субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора.

Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк: https://www.evn.bg/SpecialPages/Default/GDPR-PrivacyDeclaration.aspx

Attachments
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Salary range:
Date of expiry:

About company

Всички срещи с кандидати по време на кариерното събитие Кариера в България ще се провеждат през платформата Zoom.Ако желаете да се срещнете с наш представител на 12.01.2021 г., и да разберете повече за кариерните възможности в компанията, свържете се с нас, като ни изпратите имейл на адрес jobs@evn.bg.В рамките на деня ще ви изпратим линк за среща в платформата&nbsp… Find out more