Строителен Инженер | EURES - European Job Days

Строителен Инженер

by:  Walltopia

The job offer is available for the following event:

Кои сме ние:

WALLTOPIA е световният лидер в производството на изкуствени стени за катерене. Оперираме в над 70 държави на 6 континента и имаме над 20 години опит в индустрията.

Във връзка с разрастването на продуктовата ни гама и броя проекти на компанията в сферата на Active Entertainment, искаме да разширим екипа си със Старши Строителен Инженер.

Основни отговорности:

- Ръководи вътрешен екип от чертожници във връзка с изпълнението на възложените проекти;
- Работи в тясно сътрудничество с клиенти, архитекти и други специалисти по строителнителните планове на проекти;
- Извършва, преглежда и одобрява чертежи на AutoCAD и Advance Steel;
- Извършва анализ и изчисления на конструкцията;
- Разрешава възникнали проблеми, свързани с дизайна и изработването на конструкцията.

Идеалният кандидат:

- Висше инженерно образование /специалност Строителни конструкции/;
- Минимум 2 години опит в инженерния сектор;
- Отлични познания по AutoCAD /познания по Advance steel ще се разглежда като предимство/;
- Познания по Robot Structural Analysis или друг подобен софтуер;
- Добро ниво на владеене на английски език;
- Ориентираност към резултати;
- Енергична и мотивирана личност.

Ние предлагаме:

- Предизвикателна работа в млад екип, ориентиран към постигането на резултати;
- Възможност за професионално развитие в компания на световно ниво и работа по международни проекти;
- Mного добро възнаграждение, обвързано с резултатите ви.

Ако сме предизвикали интереса Ви, моля представете Вашата автобиография и мотивационно писмо на нашия имейл : careers@walltopia.com.

Jobs that may interest you

Чертожник

Offered by:  Walltopia
Workplace: Bulgaria
Кои сме ние: WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 70 страни на 6 континента с над 20 години опит на пазара. От 2012 WALLTOPIA започна разширяване на портфолиото си с редица продукти в увеселителната индустрия. В момента, освен изкуствени катерачни стени, компанията произвежда активни развлекателни продукти като Ropetopia, Fun Walls и Ninja Course. Във връзка с разширяването на компанията, екипът ни е в търсене на Чертожник, който да се присъедини към инженерния отдел. Основни отговорности: - Изготвяне на 3D и 2D производствени чертежи за разкрой панели и метални конструкции; - Създаване на двумерни и тримерни дървени и метални конструкции; - Съгласуване на проекта с прекия ръководител, дизайнера и мениджъра на проекта; - Изготвяне на пълна техническа документация от производствени и монтажни чертежи и спецификации; - Разрешаване на технически и конструктивни проблеми, възникнали преди и по време на монтажа. Основни изисквания: - Задължителен опит в AutoCAD - 2D и 3D & Autodesk Advance Steel; - Опит в проектирането и чертането и висока обща култура по математика (в частност стереометрия и дескриптивна геометрия) и физика (в частност механика и кинематика); - Техническо образование - с предимство са кандидатите, завършили специалности свързани с проектиране на мебели и метални конструкции; - Познаване на процесите по производството на мебели и метални конструкции; - Владеене на английски език на добро ниво; - Инициативност, самостоятелност, самоорганизация на времето, комуникативност. Какво предлагаме: - Станете част от развитието на продукти с огромен потенциал в сектора активното забавление; - Среда, която е резултатно ориентирана, подкрепя иновациите и дава възможност на идеите ви да се осъществят; - Работа в уникална съвременна офис сграда; - Възможност за професионално развитие, подкрепено от световния лидер в катерачната индустрия; - Възможност да предизвикате не само ума, но и тялото си: безплатен достъп до фитнес и членство в новата ни катерачна зала Walltopia Climbing & Fitness. Ако сме предизвикали интереса Ви, моля представете Вашата автобиография и мотивационно писмо на нашия имейл : careers@walltopia.com . Read more