Job offer description

Отговорности:

  • Системно администриране и поддръжка на фирмената ERP- система и нейните приложения (Infor LN). Поддръжка на прилежащата инфраструктура
  • Поддръжка и работа с платформи CRM и DMS
  • Оказване на съдействие на потребителите в ежедневната им работа със системата- 1-во и 2-ро ниво
  • Разработване на необходимата документация
  • Изготвяне на анализи, доклади и оценки

 Квалификация:

  • Завършено висше техническо или икономическо образование
  • Предходен опит в работата с ERP-системи (Infor-LN се счита за предимство)
  • Познаване на Microsoft SQL и база данни
  • Владеене на английски език - писмено и говоримо - минимум ниво В2 съгласно Европейската езикова рамка
  • Отлична компютърна грамотност и ефективно използване на MS Office
  • Предходен опит на сходна позиция
  • Самоинициативност и отговорност към възложените задачи
  • Отлична комуникативна способност
  • Аналитично мислене
  • Способност за вземане на решения
  •  Умения за работа в екип

Нашето предложение:

Възможност за развитие в международна компания с изградена ясна политика на развитието и пакет от допълнителни социални придобивки:

  • допълнително здравно застраховане
  • осигурен фирмен транспорт до работното място
  • поевтиняване на храната
  • голямо разнообразие от спортни активности, посредством доставчик на спортни услуги
  • ваучери за храна
  • преференциални цени и отстъпки в различни търговски обекти

Ще бъде направен предварителнен подбор по документи и само селектираните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ако смятате, че Вие сте подходящият кандидат за тази позиция, ще се радваме да се свържете с нас на посочените контакти:

отдел "Управление на човешките ресурси"

телефон: +359 (032) 505 780

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • German
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

За компанията:Фирма "ЛИБХЕР - ТРАНСПОРТЕЙШЪН СИСТЕМС МАРИЦА" EOOД е част от фирмената група LIEBHERR и принадлежи към дивизията "Аероспейс и Транспортейшън". Основната дейност на фирмата е производството на климатични системи за релсов транспорт - влак, трамвай и метро. Клиенти на фирмата са вагоностроителни заводи по цял свят. От месец септември 2018г. фирмата старира… Find out more