Job offer description

Фирма АТЕ ПЛАСТ ООД, търси да назначи, за своите нужди „Организатор производство“ към производствено диспечерски отдел:

Изисквания:

1. Образование – висше техническо образование;

2. Опит на подобна позиция – минимум 2 години;

3. Отлична компютърна грамотност – задължително Excel;

4. Отлично владеене на английски език, писмено и говоримо;

5. Умения за работа в екип;

6. Шофьорска книжка без нарушения.

Отговорности:

1. Отговаря за процеса на планиране, поръчва материали за производството;

2. От търговската поръчка създава производствена и следи за спазване на технологията на производство и технологичните параметри на произвежданите продукти;

3. Описва и подрежда по технологично най-добър начин производствените поръчки в план програма;

4. Оформя производствената документация, като съставя производствените ордери и решава въпроси по изпълнение на производствените програми;

5. Контролира завършването на производствените поръчки;

6. Участва в разработването и внедряването на нови технологии за производство на продукти.

Ние предлагаме:

- Много добро заплащане с реални осигуровки;

- Работа в млад екип от специалисти;

- Възможност за професионално развитие;

Ще се свържем само с кандидатите, които отговарят на изискванията.

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Not provided
Date of expiry:

About company

Ate Plast LTD e leading manufacturer of flexible polyethylene foils and packaging for the industry. We are a 100% family-owned company oriented towards innovations and leading trends and solutions in the packaging industry. Our wide production range allows us to offer foils and packaging for the food and beverage, construction, furniture, hygiene and sanitation industry. We have a monolayer and… Find out more