Job offer description

ОСНОВНИ ДЕЙНОСТИ И ОТГОВОРНОСТИ:

-          Извършване на операции - блокиране, шлайфане, фрезоване, лепинговане, полиране и лакиране, фасетиране и центриране, миене и окачествяване на оптични детайли;

-          Познаване на машините за шлайфане, лепинговане и полиране, извършване на необходимите настройки, поддръжка и експлотационно обслужване на технологичното оборудване, с което работи;

-          Оказване на съдействие за решаване на технологични проблеми;

-          Други отговорности свързани с дейността.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

-          Образование – средно;

-          Умения за работа в екип и добра комуникативност;

-          Готовност за работа на смени;

-          Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

-          Постоянен  трудов договор, като първите шест месеца е със срок на изпитване за професионална пригодност;

-          Обучителните ни програми са изработени специално за Вас, така че възможно най-бързо и лесно да придобиете професионална квалификация;

-          Заплащане на конкурентно ниво;

-          Ако се отнасяте отговорно към работата си, няма да останете незабелязан и ще се възползвате от допълнителни бонуси и периодично повишаване на възнаграждението;

-          Възможности за реализация във фирмата,  продължаване на обучението като стипендиант на фирмата;

-          Социални придобивки;

-          Осигурен безплатен транспорт от с. Левски и с. Попинци.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Salary range:
Date of expiry:

About company

МАЙКРО ОПТИКС ЮРЪП ЕООД e модерна и бързоразвиваща се компания специализирана в проектирането и производството на оптични елементи, възли и обективи за медицината. Широката продуктова гама е предимно с експортна ориентация. Високото технологично оборудване и качество на произвежданата продукция осигуряват конкурентоспособност и стабилни позиции на вътрешния и международните пазари. Find out more