Job offer description

Основни задължения:

▪ Създава концепции за цялостна автоматизация на производствените процеси, свързани с асемблиране на електронни модули;

▪ Внедрява тези концепции в реални условия в цеховете на компанията;

▪ Проектира уреди и средства за автоматизация на процесите;

▪ Отговорен за разработване на техническа документация за изработка на проектираните устройства или изделия;

▪ Прави оценка на механичния дизайн от гледна точна на време и разход за проектиране и изработка на обрудването;

▪ Осъществява контакти с проектни лидери, електронни дизайнери, процесни инженери, инженери инструментално производство, техници автоматизация, специалисти доставка на материали;

▪ Определя спецификацията на материалите, които ще се използват при изработката на оборудването и подава данните към отдел Закупуване;

▪ Изготвя принципни схеми за свързване на отделните детайли;

▪ Разследва проблеми в дизайна на оборудването и търси първопричината за възникналия проблем;

▪ Контролира производството на уреди и средства за автоматизация;

▪ Проучва, предлага и внедрява нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания:

▪ Висше техническо образование - машинно инженерство;

▪ Професионален опит в сферата на автоматизацията като механичен дизайнер е сериозно предимство;

▪ Опит с 3D CAD софтуер – работа с Creo (Pro/E) се счита за плюс;

▪ Владеене на английски език – на добро ниво писмено и говоримо (работа с техническа документация и контакт с чуждестранни колеги);

▪ Добра компютърна грамотност;

▪ Умения за работа в екип;

▪ Инициативност и способност за бърза реакция в кризисни ситуации.

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Not provided
Date of expiry:

About company

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с 22 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова… Find out more