Job offer description

"Компас" ЕООД е българска компания, производител на месни, месно-зеленчукови и рибни стерилизирани продукти. Във връзка с разширяването на екипа ни, търсим отговорен и мотивиран служител за позицията:

Механик промишлено оборудване

Ние Ви предлагаме:

• Дългосрочен ангажимент;

• Мотивиращо възнаграждение и бонуси;

• Допълнителни социални придобивки;

• Професионално обучение, стабилност и перспективи за развитие;

• Високи стандарти на работа и отлична работна среда;

• Безплатен служебен транспорт.

Подходящият кандидат има:

• Техническо образование;

• Предходен опит в производствено предприятие /предимство/;

• Умение за работа в екип;

• Ангажираност и отговорност към работата.

Вашите основни задължения ще бъдат:

• Поддържане в изправност и осъществяване на периодична профилактика на производствените машини и съоръжения;

• Проследяване изправността на поверените съоръжения, извършване на технически прегледи и отстраняване на аварии;

• Настройване, регулиране и предаване в експлоатация на машините и съоръженията, след извършване на ремонтни дейности;

• Въвеждане в експлоатация и тестване на ново промишлено оборудване;

•Спазване на мероприятията за безаварийна работа.

В случай, че имате интерес към нашето предложение за работа и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашата автобиография на e-mail: tsvetelina.georgieva@compass-bg.com.

За допълнителна информация: тел. 0887/ 828982.

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

"Компас" ЕООД е българска компания, производител на месни, месно-зеленчукови и рибни стерилизирани продукти. Find out more