Job offer description

Основни задачи:

  • Изграждане, експлоатация и поддръжка на електросъоръжения и средства за измерване
  • Монтаж, демонтаж, отчитане и проверка на измервателни средства
  • Въвеждане на данни за електромери и клиенти в специализиран софтуер
  • Прекъсване и възстановяване на захранването на обекти
  • Подпомагане при проектиране
  • Отстраняване на аварии през и извън работно време
  • Подпомагане на други групи и КЕЦ при необходимост

Вашият профил:

  • Средно електротехническо образование (висше електротехническо образование е предимство)
  • Опит в сходни дейности е предимство
  • Електротехнически познания
  • Компютърни умения - MS Office
  • Умения за работа в екип, отговорност, комуникативност и устойчивост
  • Шофьорска книжка, кат. В

Ние Ви предлагаме:

  • Възможност за професионална реализация в стабилна интернационална компания

  • Утвърдени правила и стандарти на работа

  • Отлични условия на труд и най-високи стандарти по безопасност

Срок за кандидатстване: 20.01.2021 г.

Начин за кандидатстване:

Изпратете подробна автобиография на имейл: jobs@evn.bg

Моля, посочете референтния номер (Ref. No.) на обявата, по която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от  субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора.

Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк: https://www.evn.bg/SpecialPages/Default/GDPR-PrivacyDeclaration.aspx

Attachments
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Всички срещи с кандидати по време на кариерното събитие Кариера в България ще се провеждат през платформата Zoom.Ако желаете да се срещнете с наш представител на 12.01.2021 г., и да разберете повече за кариерните възможности в компанията, свържете се с нас, като ни изпратите имейл на адрес jobs@evn.bg.В рамките на деня ще ви изпратим линк за среща в платформата&nbsp… Find out more