Job offer description

Üzemvezető kerestetik!

Partnerünk a távolból a Star Wars díszletébe is beillő gyártóegységével egyből felkelti az arra járók figyelmét - ugyanis Európa egyik legmodernebb gyárának számít.

Építőipari anyagokat gyártanak, méghozzá világszínvonalon, folyamatosan fejlődnek, ezzel biztosítva modern körülményeket az ott dolgozók számára.

Ők keresnek most egy olyan új mérnök kollégát, aki napi szinten operatív szinten vezeti a megelőző karbantartási csoport működését.

Miből is áll egy üzemvezető élete a karbantartói részlegen?

  • Elemzi és kiértékeli a gépek és berendezések ellenőrzési eredményeit.

  • Elindítja a karbantartási javítási igényekhez szükséges tartalék alkatrészek beszerzési igényeit, valamint adatokat szolgáltat a beszerzési osztály számára.

  • Üzemelteti a karbantartási ellenőrzési rendszert, nyomonköveti a napi rutinfeladatokat.

  • Hozzá tartozik a karbantartási rendszer folyamatos fejlesztése a gépmegállások csökkentésének figyelembevételével.

  • Összeállítja és ütemezi a heti és vonali karbantartási terveket.

  • Nyomonköveti a karbantartási költségeket a heti terveknek megfelelően.

  • A karbantartási teljesítményértékelő rendszerben meghatározott mutatóknak (tervezése, végrehajtási, ütemezési) történő megfelelés.

  • Nagyjavítási ütemterv összeállítása, kritikus út meghatározása, költségvetés összeállítása.

Ezek a tulajdonságok és tudás szükségesek a munkához

  • Gépészmérnöki vagy üzemfenntartó mérnöki végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat (2-3 év)

  • Aktív angol nyelvtudás - szóban és írásban

  • Kreatív problémamegoldó képesség

  • Nagyfokú terhelhetőség

  • SAP rendszerben való jártasság + Microsoft Project Office ismeret - ez nem kikötés, de örülünk neki

Amivel gazdagabb lesz az új kolléga

  • összetett, szervezési készséget igénylő szakmai feladatok

  • változatos munkakör

  • megegyezés szerinti bérezés

  • határozatlan idejű munkaszerződés egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél

  • munkába járási támogatás

  • a próbaidőt (3 hónap) követően évi bruttó 340.000 Ft-os cafeteria keret

  • éves bónusz

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more