Job offer description

A Henkel vezető márkáival és technológiáival világszerte három üzleti területen működik: Laundry & Home Care, Beauty Care, illetve Adhesive Technologies. Sikerünk alapja a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő munkatársaink..

A Henkelnél dolgozni több, mint egy munkalehetőség. Ez szenvedély. Benned megvan, ami kell mindehhez?

Feladatok:

  • Üzemeltetéshez tartozó dolgozók munkájának ellenőrzése, koordinálása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, bérbeadókkal, szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • Tervszerű és eseti karbantartások tervezése, ellenőrzése
  • Munka és tűzvédelmi feladatok ellenőrzése, éves oktatás megszervezése
  • Közműnyilvántartás vezetése
  • Felújítások menedzselése
  • Facility budget analizálása, tervezés
  • Havi riportok, beszámolók készítése
  • Üzemeltető céggel napi szintű kapcsolattartás
  • Esetenként hétvégi munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag kedvezmények Henkeles termékekre, dolgozói csomag

Akit keresünk:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás mind szóban, írásban
  • Kiemelkedő gyakorlat Microsoft Office használatában (Excel, MS Office, Power Point)
  • Analitikus szemléletmód, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, dinamikus személyiség
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Henkel operates globally with a well-balanced and diversified portfolio. The company holds leading positions with its three business units in both industrial and consumer businesses thanks to strong brands, innovations and technologies. Henkel Adhesive Technologies is the global leader in the adhesives market – across all industry segments worldwide. In its Laundry & Home Care and Beauty Care… Find out more