Partner sites:EURES

Ügyfélkapcsolati referens német nyelvtudással

by:  Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihívásokat kereső, magabiztos nyelvtudással rendelkező leendő csapattagokat. Szívesen segítesz másokon akár csak telefonon keresztül is? Akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • Telefonos segítségnyújtás felhasználói szintű informatikai problémákkal kapcsolatban
  • E-mailes kapcsolattartás német  ügyfelekkel
  • Teljes körű információnyújtás, a felhasználók segítése
  • Együttműködés a belső csapattal komolyabb problémák esetén
  • Az ügyfelek folyamatos informálása az új szolgáltatások bevezetésének alkalmával

Elvárások:

  • Magabiztos, tárgyalóképes aktív német  nyelvtudás
  • Pozitív, ügyfélközpontú beállítottság
  • Hatékony problémamegoldó képesség.
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Magas stressztűrő-képesség.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális irodai környezet
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés
This job has expired
EOJD