Job offer description

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Kereskedelmi szerződések véleményezése, összeállítása, felülvizsgálata

Beszállítók felkutatása, kiválasztása, ajánlatkérések, rendelések összeállítása

Vevői árajánlat készítése, megrendelések rögzítése, visszaigazolása

Aktív kommunikáció a vevőkkel és beszállítókkal

Anyagtörzs karbantartása

Fuvarszervezés, vámolás, vámoltatáshoz szükséges ügyintézés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Szakirányú végzettség

Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

Szakmai elhivatottság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Az adott munkakörben szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes fizetést

Változatos feladatokat

Önállóságot és kreatív környezetet

Folyamatos szakmai fejlődést

Önéletrajzot a judit.macher@macher.hu email címre várunk.

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Integrált megoldásokat kínálva, a legkorszerűbb technológiák alkalmazásával tervezünk, fejlesztünk, gyártunk kábeleket, kábelkötegeket, elektronikai és mechatronikai rendszereket a megrendelők elvárásai alapján. Több évtizedes szakmai tapasztalat:Ahol a megbízhatóság a meghatározóAhol a pontosság életet jelentAhol a biztonság elsődlegesAhol a folyamatos működés nélkülözhetetlenISO9001;… Find out more