Job offer description

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • A ZEISS Vision Care üzletága által forgalmazott termékek (szemüveglencsék és műszerek) magyarországi értékesítésével kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátása

  • 4 fős értékesítési csapat vezetése; motiválás, ellenőrzés, támogatás, teljesítmény értékelés

  • Értékesítési célszámok meghatározása a kereskedelmi igazgatóval közösen

  • Piaci növekedés biztosítása a sales munkatársakkal közösen, kapcsolattartás belföldi ügyfelekkel, meglévő ügyfélkör bővítése

  • Vevői kapcsolatok felügyelete és az ezzel kapcsolatos feladatok ellátása

  • Naprakész információk beszerzése, tájékoztatás a piacot érintő eseményekről, változásokról

  • Marketing aktivitások megtervezése és végrehajtása a marketing managerrel együttműködve (akciók kezdeményezése, megszervezése, nyomonkövetése)

  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal és projektek kapcsán a német központtal

  • Jó kapcsolat kialakítása és fenntartása szakmai szervezetekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • B2B értékesítés terén szerzett min. 5 éves, csapat vezetésben elért min. 3 év tapasztalat

  • Sales-es beállítottság, vevőcentrikusság, versenyszellem, eredményorientáltság, proaktivitás

  • Tapasztalat értékesítési szerződések tárgyalásában

  • Kiváló kommunikációs- és előadókészség, határozott fellépés, együttműködő személyiség

  • Eredményorientált gondolkodásmód, proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége

  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség, nagyfokú terhelhetőség, precizitás

  • Jó problémamegoldó képesség; nyílt és őszinte kommunikáció, csapatszellem

  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • Magyarországi optikai piac ismerete vagy orvostechnikai műszerek értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
More than 5 years
Language skills:
  • English
  • Fluent
Required skills:
manage sales teams, sell products
Salary range:
Date of expiry:

About company

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállal a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a… Find out more