Job offer description

Élvezze az innovációt ennél a vezető globális technológiai vállalatnál. Fejlesszen ki izgalmas megoldásokat egy jövőorientált, sokszínű, stabil munkakörnyezetben. Csatlakozzon csapatunkhoz, élvezze a modern munkakörülményeket, és dolgozzon nyitott és inspiráló munkahelyi kultúrában a kollégákkal!

Feladatok

  • Termelési folyamataink akadálytalan kiszolgálásának biztosítása
  • Vállalati épület-felügyeleti rendszer működtetése, karbantartás szervezése, ellenőrzése
  • Épület-karbantartó csoport munkájának szervezése, irányítása
  • Kapcsolódó beruházások szervezése, műszaki ellenőrzése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Alapszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság
  • Proaktivitás, megoldás orientáltság
  • Precizitás, jó szervezőkészség, határidők szem előtt tartása
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Segítsen a jövő alakításában!

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Fair
Required skills:
examine the conditions of buildings
Salary range:
Date of expiry:

About company

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállal a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a… Find out more