Job offer description

Feladatok:

  • technológiai tervek, rajzok készítése
  • közműépítési és technológiai gépészeti munkák folyamatának tervezése, helyszíni koordinálása
  • kimenő és bejövő ajánlatok, megrendelések készítése és feldolgozása
  • projekttervek készítésében való részvétel
  • megrendelővel, alvállalkozóval és tervezővel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • lehetőleg több éves tapasztalat
  • agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • AutoCAD ismerete előny

Munkavégzés helye:

Szegedi irodánk, szükség esetén vidéki helyszínek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú együttműködés
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzés támogatása
  • biztos anyagi háttérrel rendelkező munkahely
  • kiemelkedő bérezés megegyezés szerint
  • autó, laptop, telefon használat
  • jó munkahelyi légkör

Tapasztalattal rendelkezők mellett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a epito@rewox.hu e-mail címre „mérnök1” tárggyal.

Szükség esetén a 62/464-444 számon adunk felvilágosítást!

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

The REWOX Group works with treatment of emulsive technological waters, contaminated by high content suspensions, several oil derivates, greases and dusts. Moreover it deals with design, implementation, maintenance of utility systems, engineering structures, sewage - treatment technologies. Constructions and workmanship: Construction works, construction of… Find out more