Polcom Group | EURES - European Job Days

Polcom Group

from: Poland

The organisation is registered to participate in the following event(s):

For 20 years Polcom Group has specialised in providing construction solutions for hotels, resorts, restaurants, apartments, student and key worker accommodation; as well as supplying furniture for the hotels and retail market.

Job offers

Asystent Project Manager/Project Manager

Offered by:  Polcom Group
Workplace: Poland
Zakres zadań: planowanie, organizowanie i nadzorowanie realizacji projektów międzynarodowych monitorowanie realizacji budżetu projektu utrzymywanie relacji z klientami codzienna współpraca z różnymi działami firmy Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów (międzynarodowych- mile widziane) doskonała organizacja pracy własnej samodzielność i odpowiedzialność mobilność (średnio co 3 dni w tygodniu praca poza biurem) bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+) Oferujemy: stabilne... Read more

Pracownik robót wykończeniowych

Zakres zadań: wykonywanie prac ogólnobudowlanych m.in. tynkarskich, montażu płyt g-k, montażu innych elementów konstrukcyjnych modułów hotelowych wykonywanie prac z zakresu stolarki budowlanej np. montaż mebli realizacja robót zgodnie z harmonogramem Nasze oczekiwania: doświadczenie w realizacji robót wykończeniowych lub/i stolarki budowlanej mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego Oferujemy: umowę o pracę stabilne zatrudnienie przyjazne warunki pracy pracę na miejscu w fabryce Read more