Latvijas Balzams veikali

from: Latvia

The organisation is registered to participate in the following event(s):

“Latvijas balzams veikali” ir specializēts alkoholisko dzērienu tirdzniecības tīkls Latvijā, kas nodrošina iecienīto dzērienu pieejamību 48 veikalos. No tiem 36 veikali atrodas Rīgā, savukārt 12 veikali – dažādās Latvijas reģionālajās pilsētās.

Veikalu tīkls piedāvā plašu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāstu ikdienas un svētku reizēm, tāpat pircējiem pieejams plašs suvenīru un dāvanu klāsts. Sabiedrībā plaši zināmie veikali iedalāmi trīs tipos – Convenience veikali ikdienas apmeklējumam, populārās un gājējiem ērtās vietās nodrošinot plašu pieprasītāko dzērienu klāstu. Premium veikali, kas atšķiras ar izsmalcinātāku dzērienu piedāvājumu un plašajās telpās bieži rīko jauno produktu degustācijas. Outlet veikali, kuros pircēji vairumā var iegādāties plaša sortimenta dzērienus par izdevīgākām cenām.

“Latvijas balzams veikali” komandu veido vairākas ģeogrāfiski dažādās vietās novietotas, spēcīgas un individuālas komandas. Veikala tīkla panākumu atslēga slēpjas spējā strādāt vienotā mehānismā visās pārstāvētajās pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Ogrē, Jelgavā, Aizkrauklē, Bauskā, Daugavpilī, Valkā un Ventspilī.

Kopš 2014. gada veikalu tīkls iekļauts starptautiskās uzņēmumu grupas “Amber Beverage Group” sastāvā, kas nodarbojas ar alkoholisko dzērienu ražošanu, izplatīšanu, loģistiku un mazumtirdzniecību.

Job offers

Nothing found.