Partner sites:EURESELA

Forevers SIA

from: Latvia

The organisation is registered to participate in the following event(s):

Forevers ir lielākais pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas vairāk nekā 24 gadus ražo kvalitatīvu, garšīgu un pircēju iecienītu produkciju. Uzņēmums Forevers tika dibināts 1996. gada 3. septembrī, ieguldot 100% vietējo Latvijas uzņēmēju kapitālu. 

Uzņēmuma ražotnē, ievērojot Eiropas Savienības ražošanas standartus, katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 60 tonnas gaļas produkcijas. Forevers pastāvīgajā sortimentā ir vairāk nekā 100 dažādi produkti. 

Forevers tirdzniecības tīklā šobrīd ir 100 veikali visā Latvijā, kura darbības uzturēšanā būtisks ķēdes posms ir uzņēmuma izveidotā loģistikas sistēma. Uzņēmums neizmanto citu transporta firmu pakalpojumus, bet regulāri investē savā loģistikā, lai nodrošinātu teicamu servisu un sadarbību ar klientiem. Šobrīd Forevers loģistikas parks ir viens no lielākajiem starp visiem Latvijas ražotājiem.

European Job Days

This content is hosted by a third party (www.youtube.com). By showing the external content you accept the terms and conditions of www.youtube.com.

Show external content

Your choice will be remembered and saved in a cookie managed by europeanjobdays.eu until you clear cookies stored by your browser.

Job offers

Aicinām komandā elektromehāniķi (darbā ar ražošanas iekārtām) Adrese: Granīta iela 9A, Rīga, Šķirotava Darba laiks: 8:00-17:00 Darba grafiks: slīdošs (darba diena var būt arī brīvdienā) Darba samaksa: 58.82 Eur/dienā (bruto) SVARĪGI: kandidātam jāpārzina darbi, kas saistīti ar iekārtu, agregātu un dažādu mezglu montāžu un demontāžu. NO JUMS SAGAIDĀM: - vismaz 1 gada pieredze elektromehāniķa amatā (pieredze darbā ar pārtikas ražošanas... Read more