Bács-Kiskun Megyei Kórház | EURES - European Job Days

Bács-Kiskun Megyei Kórház

from: Hungary

A Bács-Kiskun Megyei Kórház a térség és az ország legnagyobb kórházai közé tartozik. Az integrált intézmény jelenleg három városban, Kecskeméten, Kiskunfélegyházán, 4 telephelyen működtet fekvőbeteg ellátást. Bács-Kiskun megye legnagyobb ellátója, a dél-alföldi térség egyik egészségügyi súlypontja. Az intézmény a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, a kecskeméti egészségügyi szakképzés oktató kórháza, a szegedi diplomás ápolóképzés gyakorlóhelye, 1994 óta az Egészségfejlesztő Kórház nemzetközi hálózatának tagja, ISO 9001:2008 illetve ISO 14001:2004 szabványok szerint tanúsított intézmény. A Szent-Györgyi Középiskola gyakorlati oktató helye, 2016-ban a Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető díját: az Az Év Gyakorlati Képzőhelye díjat kapta meg.

Job offers

Betegszállító

Workplace: Hungary
Pályázati felhívás Pályázatot meghirdető intézmény: Bács-Kiskun megyei Kórház Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza 6000 Kecskemét, Nyíri út 38. Munkakör megnevezése: Betegszállító Az intézményben lévő betegszállítási feladatok ellátása, három műszakban, Pályázati feltételek: Képesítési követelmények: • 8. általános iskolai végzettség, A pályázat tartalmi követelményei: • Végzettség másolata, • Szakmai önéletrajz, • Érvényes erkölcsi bizonyítvány, Felvétel esetén nővérszálló, munkaruha illetve havi... Read more

Műtőssegéd

Munkakör megnevezése: Műtőssegéd Az intézmény Kp. műtőjében a műtőssegédi feladatok ellátása, Pályázati feltételek: Képesítési követelmények: Műtőssegédi végzettség, A pályázat tartalmi követelményei: Végzettségek másolata, Szakmai önéletrajz, Érvényes erkölcsi bizonyítvány, Felvétel esetén nővérszálló, munkaruha illetve havi 4. 000,- Ft. étkezési hozzájárulás biztosított, amely a kórházi étkezésre használható fel. Bér: Kjt. szerint, A pályázat benyújtásának a címe: Bács-Kiskun Megyei Kórház, Ápolási igazgatás 6000... Read more

Műtős szakasszisztens

Pályázati felhívás - Műtős szakasszisztens A Bács-Kiskun megyei Kórház állást hirdet 2 fő műtős szakasszisztensi munkakör betöltésére. Követelmény: Érettségi bizonyítvány, Műtős szakasszisztensi végzettség Bér: Kjt. szerint Szakmai gyakorlat nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk! Az állások azonnal betölthetők. Szükség esetén a férőhely biztosított. Jelentkezni lehet: A Bács-Kiskun megyei Kórház Ápolási Igazgatásán Kecskemét, Nyíri u. 38. (Tel.: 76/516-706) e-mail: apig@kmk.hu Read more

E kategóriás ápoló

Pályázati felhívás - E kategóriás ápoló Pályázati felhívás Pályázatot meghirdető intézmény: Bács-Kiskun megyei Kórház a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza 6000 Kecskemét, Nyíri út 38. Munkakör megnevezése: E kategóriás ápoló, Az intézmény fekvőbeteg-ellátó osztályaira, több műszakos munkarendben, Feladata: Az ápolás magas színvonalú ellátása, a betegek gondozása a korszerű ápolási követelmények alapján. Tevékenységével hozzájárul a diagnosztikus módszerek, beavatkozások alkalmazásához,... Read more