Partner sites:EURESELA

AC Hotel by Marriott Riga (LTD Legendhotels Latvija)

from: Latvia

The organisation is registered to participate in the following event(s):

AC Hotel Rīga ir pirmā Marriott International tīkla viesnīca Rīgā un lielākā zīmola viesnīca Baltijā.

Jaunā un modernā dzīves stila 4 zvaigžņu viesnīca ļauj  viesiem iepazīt Rīgu no cita skatu punkta. Viesnīcai ir ļoti izdevīga un ērta atrašanās vieta Rīgas Jūgenstila centrā, ko dēvē par kluso centru, kur nav lielpilsētas burzmas un trokšņu, un tai pat laikā vecpilsēta un citas populārākās apskates vietas atrodas tikai dažu minūšu attālumā. Viesnīca ar mūsdienīgu pilsētas dizainu un elegantu interjeru nodrošina viesiem harmonisku vidi kvalitatīvai atpūtai un radošumu veicinošu telpu labām domām.

 

AC Hotel by Marriott Riga viesnīca piedāvā 239 modernus un skaistus viesu numurus, tai skaitā Junior Suite un Suite numurus. Konferenču centrs atrodas viesnīcas 11. stāvā ar plašiem logiem no grīdas līdz griestiem, kas dod iespēju telpās nodrošiāt dienas gaismu un aizraujošu panorāmas skatu uz pilsētu, tās jumtiem un tiltiem. Konferenču un pasākumu centrā vienlaicīgi varam uzņemt līdz 250 dalībniekiem. 4-zvaigžņu viesnīca, kuru no visām pusēm ieskauj burvīgi, mājīgi restorāni un kafejnīcas, gardēžu veikali, muzeji un mākslas galerijas, Jūgenstila ēkas, dažādas sporta iespējas, koncertu un pasākumu norises vietas, sniedz viesiem maksimāli iepazīt Rīgu un izbaudīt viesošanos!

European Job Days

This content is hosted by a third party (www.youtube.com). By showing the external content you accept the terms and conditions of www.youtube.com.

Show external content

Your choice will be remembered and saved in a cookie managed by europeanjobdays.eu until you clear cookies stored by your browser.