Job and Career in Latvia
23 April 2020
Online-Veranstaltung

Mehr zu dieser Veranstaltung

****Due to disruption surrounding Covid-19, this event will be postponed until Autumn, 2020. Please stay tuned for details regarding the new date. Thank you for your understanding.****

 

Welcome to our European Online Job Day - "Job and Career in Latvia".

Are you a jobseeker or looking for new employment opportunities in the ICT or financial sector? 

Then take part in our online event and explore Latvia! Latvia, with one of the fastest-growing economies in Europe, can offer you good opportunities for employment and career growth in different sectors.

During the event, you'll have the chance to meet Latvian employers from ICT and financial sectors and discuss job opportunities, listen to presentations, and get advice from experts about living and working conditions in Latvia.

The event is also focused on Latvian citizens living abroad who are considering a return to Latvia.

Start applying for job vacancies now, and you may be invited for an online job interview.

Participation in the "Job and Career in Latvia" will be available online, using a computer or mobile device with an internet connection.

Jobseeker account registration is necessary to apply for event job vacancies. If you already have an account, log in, and select the event "Job and Career in Latvia."

Latvian employers and advisers from different areas are looking forward to meeting you!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

**** Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, kas ir saistīta ar Covid-19, pasākums tiek atlikts līdz 2020. gada rudenim.
Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par jauno datumu. Paldies par sapratni.****
 

Esiet sveicināti tiešsaistes darba dienas “Darbs un karjera Latvijā” mājaslapā!

Vai esat darba meklētājs vai apsverat jauna darba iespējas informācijas tehnoloģiju un finanšu jomā? 

Tad piedalieties mūsu tiešsaistes darba gadatirgū un uzziniet, kādas darba iespējas tiek piedāvātas Latvijā. Izmanto lielisku iespēju satikt savu darba devēju vai uzdot jautājumus jomas ekspertiem.

Šis pasākums ir vērsts arī uz Latvijas valstspiederīgajiem, kas dzīvo ārzemēs un apsver iespēju atgriezties Latvijā.

Jau pirms pasākuma varat iepazīties ar piedāvātajām darba vietām un pieteikties uz darba interviju.

  • Iepriekšējā darba meklētāja konta reģistrācija ir nepieciešama, lai pieteiktos uz brīvajām darba vietām. Ja jums jau ir konts, piesakieties un izvēlieties pasākumu “Darbs un karjera Latvijā”.

23.aprīlī darba gadatirgus “Darbs un karjera Latvijā” tiešsaistes pasākuma laikā būs iespēja tikties ar Latvijas darba devējiem un pārrunāt darba iespējas informācijas tehnoloģiju un finanšu jomā, noklausīties prezentācijas un saņemt ekspertu konsultācijas par darba un biznesa iespējām Latvijā, darba tiesību, sociālās drošības, nodokļu un citiem jautājumiem.

Dalība “Darbs un karjers Latvijā” tiešsaistē būs pieejama, izmantojot jebkuru datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu.

Pasākumu „Darbs un karjera Latvijā” rīko Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas Nodarbinātības dienestu un partneru tīkls (EURES) sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu Your Move.

Papildu informāciju var uzzināt, sazinoties ar pasākuma EURES koordinatoriem Latvijā Ilzi Luīzi Mihailovu (e-pasts: IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv, tālr. 67021793) vai Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422).