Beschreibung des Stellenangebots

  • fiatalos és eltökélt vagy
  • most fejezted be a tanulmányaid és szeretnél egy jó álláslehetőséget
  • nincs még munkatapasztalatod, de szívesen dolgoznál
  • nem tudsz a szakmádban elhelyezkedni és kipróbálnál valami újat
  • vagy egyszerűen vonzanak az új lehetőségek és szeretnél fejlődni

Mi vár rád?

  • vidám és fiatalos csapat
  • családias légkör (sok mosoly, támogatás)
  • biztos munkahely (megbecsülés, elismerés)
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • fix munkaidő-beosztás
  • irodai környezet a belváros szívében
  • utazási támogatás, sportolási lehetőség

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • telefonon történő kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • különböző szolgáltatási területekhez kapcsolódó koordinációs feladatok ellátása
  • adminisztrációs feladatokban való aktív részvétel
  • partnerek/megbízók igényeinek felmérése, ajánlatok ismertetése, telefonon történő egyeztetése

Ha rendelkezel:

  • felhasználói szintű MS Office ismerettel
  • az emberekkel való bánni tudás képességével
  • belső motivációval

Akkor küldd el a jelentkezésed és találd meg a helyed nálunk akár pályakezdőként…

Juttasd el az önéletrajzod a következő címre: karrier.mc@unitedcallcenters.hu

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A United Call Centers minőségi szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein, valamint magas színvonalon biztosít minden ehhez szükséges humán és tárgyi erőforrást. At United Call Centers we provide quality services to our clients in the area of customer service, customer relation… Erfahren Sie mehr