Beschreibung des Stellenangebots

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, części niemieckiej spółki tworzącej nowoczesne rozwiązania IT wspomagające procesu biznesowe i technologiczne, poszukujemy osób na stanowisko ASP.NET Developer.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów programistycznych dla firmy i klientów - zaawansowany wielowarstwowy system zarządzania danymi przedsiębiorstwa, serwisy i autorskie narzędzia wspomagające
  • Programowanie warstwy aplikacyjnej systemu w technologii ASP.NET
  • Konfiguracja istniejącego/rozwijanego systemu (również na poziomie bazy danych w tabelach konfiguracyjnych warstwy klienckiej aplikacji)
  • Programowanie z wykorzystaniem kontroli wersji i wewnętrznych reguł projektowych
  • Dbałość o wysoką jakość i wydajność kodu
  • Tworzenie dokumentacji developerskiej

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w technologii Microsoft ASP.NET (najlepiej C#)
  • Znajomość HTML 5 i zaawansowanych technik skryptowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych

Mile widziane:

  • Znajomość metodologii Agile/Scrum
  • Znajomość JSON, AngularJS, CSS3, LESS, jQuery
  • Znajomość WPF
  • Znajomość WCF

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju technicznego
  • Pracę w przyjaznym środowisku z doświadczonym zespołem
  • Pakiet zajęć językowych – niemiecki i angielski
  • Kartę Multisport
Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cyclad is an international consulting company operating in the IT/ICT sectors, providing outsourcing solutions for HR and IT services. Erfahren Sie mehr