Beschreibung des Stellenangebots

Miesto práce: Furstenzell

Mzda: od 1 640 € netto

Náplň práce:

- plnenie minerálnej vlny a sklenej vaty do tehlových produktov za pomoci robotických zariadení

- vykonávanie pravidelnej kontroly kvality výroby a odstraňovanie porúch

- doprava paletovaného tovaru pomocou VZV do skladových priestorov

Požiadavky:

- znalosť nemeckého jazyka A2/B1

- presný a dôkladný spôsob práce

- manuálna zručnosť, spoľahlivosť

- auto + vodičský preukaz potrebné

Ponúkame:

- dlhodobý pracovný pomer s možnosťou prevzatia pod firmu po 18 mesiacoch

- nemecká pracovná zmluva

- ubytovanie

- vybavenie detských prídavkov

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Good
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Wir sind Personaldienstleister aus Deutschland mit dem Sitz in Passau und Zweigstellen in Österreich und in der Slowakei(Poprad). Wir bieten viele freie Arbeitsstellen in Deutschland und Österreich an, die meisten in Bayern und Oberösterreich. Unsere Kunden sind kleinere und mittlere Firmen, die nicht nur Elektriker, Tischler, Heizungsbauer, Maler, Schweißer, Schlosser, CNC-Bediener,… Erfahren Sie mehr