Beschreibung des Stellenangebots

Miesto práce: Hauzenberg

Mzda: podľa kvalifikácie a skúseností

Náplň práce: montáže LED svietidiel, výškové práce na plošine a lešení

Požiadavky:

- ukončené príslušné vzdelanie, prípadne praktické skúsenosti

- práca podľa technickej dokumentácie

- zdravotná spôsobilosť na výškové práce

- znalosť nemeckého jazyka B1

- presný a dôkladný spôsob práce

- samostatnosť a spoľahlivosť

- auto + vodičský preukaz potrebné

Ponúkame:

- dlhodobý pracovný pomer s možnosťou prevzatia pod firmu po 18 mesiacoch

- nemecká pracovná zmluva

- vybavenie detských prídavkov

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Good
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Wir sind Personaldienstleister aus Deutschland mit dem Sitz in Passau und Zweigstellen in Österreich und in der Slowakei(Poprad). Wir bieten viele freie Arbeitsstellen in Deutschland und Österreich an, die meisten in Bayern und Oberösterreich. Unsere Kunden sind kleinere und mittlere Firmen, die nicht nur Elektriker, Tischler, Heizungsbauer, Maler, Schweißer, Schlosser, CNC-Bediener,… Erfahren Sie mehr