Beschreibung des Stellenangebots

Aicinam pievienoties mūsu komandai

DATU IEVADES OPERATORU (-I)

Piedāvajam:

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā nodrošinot sociālās garantijas, apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Atalgojumu no EUR 1000
  • Atsaucīgus un pozitīvus kolēģus, kā arī koletīvos pasākumus
  • Piemaksu sistēmu par  sasniegtajiem darba rezultātiem

Darba vieta:

Biķeru iela 4, Dreiliņi, LV 2130

Galvenie pienākumi:

  • veikt centralizēto, automātisko  pirkšanas pasūtījumu izveidi;
  • veikt cenu maiņu rīkojumu apstrādi un ievadīšanu;
  • veikt krājumu parametru ievadīšanu uzskaites programmā;
  • sekot līdzi nosūtīto centralizēto pasūtījumu izpildei;

Prasības:

  • Prasmes strādāt ar  MS ofisa standartprogrammatūru.
  • Labas krievu un  angļu valodas  zināšanas;
  • Spēja strādāt komandā.
  • Laba analītiskā domāšana.

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Basic
  • Russian
  • Basic
Required skills:
accommodate special seating
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Būvniecības ABC - merchant of construction products with 27 years of experience in the Latvian market . In Būvniecības ABC stores, you will find high-quality goods for all tastes and any level of purchasing power. Būvniecības ABC mainly cooperates and supplies goods for construction companies and is also able to provide an advantageous and competitive price for private customers. Erfahren Sie mehr