Beschreibung des Stellenangebots

Lidl piedāvā:

  • Atalgojums - EUR 1400-1600 bruto/mēn.
  • Stabils darbs veiksmīgā un augošā starptautiskā uzņēmumā
  • Veselības apdrošināšana
  • Apmācība pirms darba uzsākšanas
  • Attīstības un karjeras izaugsmes iespējas
  • Starptautiska vide - komunikācija un pieredzes apmaiņa ar citām Lidl valstīm
  • Enerģijas lādiņam darbiniekiem birojā pieejami svaigi augļi un siltie dzērieni
  • Visas darba vietas Lidl birojā ir ergonomiski iekārtotas
  • Elastīgs darba dienas uzsākšanas laiks

Tavi pienākumi:

  • Sniegt kvalificētu IT atbalstu iekšējiem lietotājiem tehniskos vai ar programmatūrām saistītos jautājumos
  • Risināt savas kompetences ietvaros 2. līmeņa IT problēmas
  • Pārvaldīt IT problēmu risinājumus un pieteikumu izpildi
  • Nodrošināt darbiniekiem jaunu darba vietu pilnīgu sagatavošanu, konfigurēšanu un uzstādīšanu
  • Izveidot un pārvaldīt iekšējo lietotāju piekļuves tiesības dažādām sistēmām
  • Nodrošināt IT servisa un atbalsta centra efektivitāti, paplašinot savu zināšanu bāzi
  • Nepārtraukti uzraudzīt un kontrolēt IT sistēmas

Par Tevi:

  • Augstākā izglītība, iegūts ITIL sertifikāts, būs kā priekšrocība
  • Vismaz 1 gada profesionālā pieredze  IT servisa un atbalsta vai līdzvērtīgā jomā
  • Pārzini Windows un iOS platformas un esi to prasmīgs lietotājs
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas - priekšrocība
  • Komunikabilitāte un pozitīva komunikācija ar iekšējiem lietotājiem, spēja ātri risināt problēmas dinamiskā darba vidē
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Gatavība doties uz aptuveni mēnesi ilgām apmācībām ārpus Latvijas
  • Derīgs Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāts

Esi ieinteresēts? Gaidīsim Tavu CV ANGĻU valodā -  Linda.Krima@lidl.lv  !

Ja Tev ir jautājumi, droši sazinies ar personāla atlases speciālisti Lindu. Raksti e-pastu: hr@lidl.lv. Zvani un uzdod jautājumu: +371 27261805.

Kandidāti tiek izvērtēti neatkarīgi no personas rases, ādas krāsas, dzimuma, vecuma, invaliditātes, reliģiskās, politiskās vai citas pārliecības, nacionālās vai sociālās izcelsmes, mantiskā vai ģimenes stāvokļa, seksuālās orientācijas vai citiem apstākļiem.

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Latvian
  • Very good
Required skills:
assist equipment operation, enable access to services, use computerised maintenance management systems, work in teams, write English, write Latvian
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

“Lidl” ir daļa no “Schwarz” grupas, kas ir viens no lielākajiem Eiropas pārtikas mazumtirgotājiem. “Lidl” ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs ar 11 550 veikaliem un 200 loģistikas centriem, nodarbinot ap 341 000 cilvēku. Saviem klientiem “Lidl” piedāvā augstākās kvalitātes produktus par zemākajām iespējamajām cenām.Lidl ir veiksmīgs uzņēmums, un viens no tā iemesliem ir mūsu darbinieki. Mums ir… Erfahren Sie mehr