Beschreibung des Stellenangebots

MTC. RIGA, SIAPROGRAMMĒTĀJS

Darba apraksts:

MTC. ir viena no vadošajām un ātrāk augošajām web aģentūrām no Skotijas. Nodarbojamies ar web mājaslapu dizainu, izstrādi, mārketingu un uzturēšanu. Mūsu biroji atrodas Rīgā, Dundee, Edinburgā un Arbroath. Kā arī ar darbiniekiem atsevišķās valstīs apkārt pasaulei.

Šobrīd meklējam PHP un Magento Backend programmētājus, lai pievienotos mūsu komandai Rīgas birojā vai attālināti no mājām.

Kā PHP programmētājs -

Ikdienas darbā strādāsit ar dažādām sistēmām - visbiežāk tās būs mtc. Core (Laravel inspirēta sistēma). Darba pienākumi pārsvarā iekļaus custom sistēmu izstrādi vai third party sistēmu integrēšanu iekš klientu mājaslapām. Projekta beigās pienākums pārnest jaunās sistēmas mūsu internal repozitorijās, lai vēlāk frontend programmētājs varētu ieslēgt. Iespējams kvalificēties vairāk internal sistēmu izstrādē. Pozīcijai ir lielas izaugsmes iespējas, kā arī pieļaujama pārēja citās nozarēs, balstoties uz vēlmēm un spējām.

Kā Magento programmētājs -

Ikdienas darbā strādāsit ar magento. Tā instalācija un uzstādīšana. Kā arī custom funkcionalitātes implementācija.

Prasības kandidātiem:

• PHP/Magento

• MySQL;

• HTML;

• jQuery/VueJs;

• Git.

Kandidātam arī jābūt labām angļu valodas zināšanām.

Par plusu uzskatām zināšanas:

• Drupal, Wordpress sistēmu zināšanas;

• Laravel zināšanas;

Uzņēmums piedāvā:

• Iespēju strādāt no pieejama biroja Rīgas centrā ar stāvvietu blakām vai no mājām

• Interesantus un dažādus projektus.

• Iespēju uz komandējumiem uz Lielbritāniju satikt UK komandu.

• Iespēju izvēlēties kad uzsākt darba laiku

• Internacionālus kontaktus un pieredzi.

• Regulārus, aktīvus pasākumus.

• Iespēju strādāt 37.5 stundas nedēļā, 40 stundu vietā.

Sūtīt portfolio ar veikto darbu aprakstu (lūdzams, angļu valodā). Piesakoties caur e-pastu darbs@mtcmedia.co.uk atbilde var būt ātrāka.

Alga bruto: 1500 - 3000 EUR

Vakances Nr.: 210601-17

Uzņēmums: "mtc. Riga" SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 74A, Rīga

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 31.05.2022

Pieteikto vietu skaits: 2

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr