Beschreibung des Stellenangebots

“Cognizant (GB) Limited” Latvijas Biznesa centrs (Reģistrācijas numurs 4020308133) ir Starptautisks Informāciju Tehnoloģiju uzņēmums, kas sniedz biznesa un IT risinājumus uzņēmumiem visā pasaulē. Cognizant nodrošina IT, konsultāciju un biznesa procesa ārpakalpojumus, kā arī stiprina klientu biznesu, veicinot to izaugsmi. Cognizant ir viens no Fortune 500 uzņēmumiem, pašlaik ieņemot 194.vietu.

Software Engineer

Programmēšanas inženieris

Darba pienākumi:

- Izprot biznesa prasības, nodrošina koda ieviešanu atbilstoši prasībām, sniedz atbalstu sarežģītu sistēmu analīzē, koordinē komandu testēšanas fāzē un kļūdu novēršanā.

- Virza mazāk pieredzējušu Izstrādātāju attīstības aktivitātes ar mērķi ieviest augstas kvalitātes standarta un stabilu kodu Cognizant noteikto procesu, standartu un vadlīniju ietvaros.

- Darbs multikulturālā vidē ciešā sadarbībā ar Cognizant klientiem un kolēģiem gan Latvijā, gan ārvalstīs.

- Sniedz ieguldījumu un atbalsta Cognizant klientu digitālo pieredzi, izmantojot labāko praksi un Agile darba principus.

- Savu kompetenču ietvaros strādā ar dažādiem klientiem vai projektiem atbilstoši Cognizant biznesa vajadzībām.

- Balstoties uz klientu un/vai biznesa vajadzībām, kā komandas biedrs strādā daudzfunkcionālā komandā, kur kopīga mērķa sasniegšanai nepieciešama vairāku lomu veikšana.

Ko sagaidām no Jums:

- Izpratne par testēšanas automatizācijas principiem un sistēmām

- Pieredze tīmekļa izstrādē un zināšanas jebkurā no modernā tīmekļa sistēmām (piemēram, React, Angular, Vue).

- Spēju patstavīgi un loģiski pieņemt lēmumus.

- Angļu valodas zināšanas.

- Vēlmi būt daļai no starptautiskas, profesionālas komandas.

Ko mēs piedāvajam:

- Konkurētspējīgu atalgojumu 2100 - 4200 EUR gross;

- Darbu starptautiskā vidē;

- Veselības aprdoršināšanu (daļēju zobārstniecības, zāļu un sporta pakalpojumu segšanu);

- Optisko briļļu vai lēcu komensēšana līdz 180 EUR;

- Auto vai velosipēda, bezmaksas stāvvieta ofisa tuvumā;

- Iespēja strādāt no mājām un elastīgas darba stundas;

- Iespēja mācīties, izmantojot kādu no 50 tūkstošs grāmatām, kursiem u.c. mācību platformām.

Darba devēja kontaktinformācija/ CV sūtīt uz e-pastu:
cognizantlatvia@cognizant.com

Valsts valodas prasme: Latviešu- augstākais līmenis C

Valodu zināšanas: Angļu (C2)

Papildus prasības

Alga bruto: 2100 - 4200 EUR

Vakances Nr.: 211101-63

Uzņēmums: Cognizant (GB) Limited filiāle Latvijā

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūkusalas iela 42D, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 01.01.2022

Pieteikto vietu skaits: 1

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fluent
  • Latvian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr