Beschreibung des Stellenangebots

SEB Global Services (reģ.nr. 40003816496) aicina darbā:

Vecāko JAVA IT risinājumu izstrādātāju

Amata pienākumi:

- izstrādāt un uzturēt augstas kvalitātes IT risinājumus (iekļaujot gan prasības, gan analīzi, dizainu, programmēšanu un testēšanu);

- sadarboties ar iesaistītajām pusēm, un atbalstīt tās, lai izprastu klienta vēlmes, vajadzības un gaidāmo rezultātu;

- uzņemties atbildību par pievienotās vērtības nodrošināšanu SEB ietvaros ik dienu;

- būt aktīvam dalībniekam plānošanas un atskata sapulcēs, lai nodrošinātu plānotās piegādes (kvalitāte, laiks, izmaksas utt.);

- izvērtēt uzlabojumiem iespējas, kā no tehniskās puses, tā arī no pievienotās vērtības un darbības veidu puses;

- sekot attiecināmajām iekšējām IT instrukcijām, politikām un vadlīnijām (piemēram, IT informācijas instrukcijām, dizaina vadlīnijām, utt.);

- uzņemties atbildību par savu kompetenču attīstību.

Amata prasības:

- izcilas angļu valodas zināšanas (darba valoda - angļu);

- vismaz 5 gadu pieredze ar JAVA balstītu sistēmu izstrādi un uzturēšanu;

- zināšanas par JAVA8, Oracle 12c, jUnit, Mockito, Gradle;

- labas komunikācijas un sadarbības iemaņas;

- vēlamas Artifactory, Git, Jenkins, SonarQube, Checkstyle, JBoss zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- darbu starptautiskā uzņēmumā;

- interesantus un izaicinošus darba uzdevumus;

- karjeras izaugsmes un tālākās attīstības iespējas;

- ilgtermiņa stabilitāti;

- Agile un mūsdienīgu darba vidi!

Piedāvātais atalgojums sākot no 3500EUR pirms nodokļu nomaksas atkarībā no kandidāta* darba pieredzes un zināšanām.

* Kandidātam jāatbilst Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām.

CV un pieteikumu sūtīt uz e-pastu: laura.kaire@seb.se

Alga bruto: 2350 - 4500 EUR

Vakances Nr.: 210816-169

Uzņēmums: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūkusalas iela 101, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 2

Beschränkungen der Stelle

Kandidātam ir jāatbilst Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
More than 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fluent
Required skills:
Java (computer programming)
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr