Beschreibung des Stellenangebots

Co vás čeká

Komplexní právní agenda související s obchodní činností společnosti:

  • příprava, vypracování a připomínkování smluv;
  • sledování platné legislativy a informování o změnách;
  • účast na jednáních s obchodními partnery;
  • příprava vzorových smluv a dokumentů + Ad Hoc dokumentů;
  • podpora, poradenství a konzultace jednotlivým oddělením společnosti;
  • správa obchodní společnosti včetně zajištění korporátní agendy;
  • zajištění a koordinace externích právních služeb;
  • aktivní řešení případů z uzavřených smluv (dodavatelských, odběratelských, jiných) a různých ad hoc případů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání v oboru právo
  • zkušenosti na obdobné pozice min. 1 rok
  • velmi dobá znalost MS Office
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • výborné komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu, loajalitu
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cooperation network formed by public employment services. It is an agency of the EU set up to facilitate employment mobility among the member states and it maintains a database of jobs as a useful means to search and apply for jobs in the EU, EEA and Switzerland. Erfahren Sie mehr