Beschreibung des Stellenangebots

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení procesu povrchové úpravy vozidel
  • Sledování výsledků a závad chemických procesů
  • Samostatné projekty zaměřené zlepšování výrobního procesu s cílem zvýšit produktivitu a kvalitu
  • Navrhnutí a následné použití protiopatření pro vznikající problémy ve výrobním procesu
  • Udržení standardní spotřeby materiálu a navržení možností pro snížení nákladů
  • Každodenní komunikace a spolupráce s výrobními odděleními Lisovny a Svařovny
  • Spolupráce s dodavateli chemikálií
  • Pravidelný reporting výsledků procesu

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického zaměření
  • V případě SŠ je nutná praxe v oboru (ve výrobním podniku) alespoň 2 roky
  • Znalost mluvené a písemné angličtiny na pokročilé úrovni (denní využití při komunikaci s výrobními koordinátory a mateřskými společnostmi)
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
  • Časová flexibilita, samostatnost a spolehlivost
  • Ochota učit se novým věcem

CO BUDE VAŠÍ VÝHODOU?

  • Znalost povrchové a antikorozní úpravy kovů
  • Zkušenost v oblasti automotive
  • Znalost oblasti chemie v kombinaci s technickými znalostmi

CO VÁM NA ZAČÁTKU MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem
  • Navíc 3 000 v benefitech každý měsíc (splácení hypotéky, spoření, sport, kultura, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Firemní bonus ve výši 31 500 Kč ročně
  • 2x ročně osobní prémie

CO BY SE VÁM U NÁS MOHLO JEŠTĚ LÍBIT:

  • Kantýna s dotovaným obědem a širokým výběrem jídel (od 29 Kč za oběd)
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • Týden dovolené navíc
  • Slevy na pronájem/koupi automobilů značek Toyota
  • Peníze navíc k významným životním událostem
  • Profesní kurzy a školení

Místo pracoviště

Průmyslová zóna Ovčáry 280, 280 02 Kolín - Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

13. plat, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Pozice je vhodná pro absolventy.

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Cooperation network formed by public employment services. It is an agency of the EU set up to facilitate employment mobility among the member states and it maintains a database of jobs as a useful means to search and apply for jobs in the EU, EEA and Switzerland. Erfahren Sie mehr