Beschreibung des Stellenangebots

КОРАБОРЕМОНТЕН ЗАВОД „ОДЕСОС“АД търси да назначи работник/служител на

ДЛЪЖНОСТ: МОДЕЛЧИК В ЛЕЯРЕН УЧАСТЪК В МЕХАНО-МОНТАЖЕН ЦЕХ.

ОСНОВНИ ТРУДОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1.Да обработва дървения материал за изработване на модели – сортиране, изсушаване, профилно обрязване и рендосване;

2.Да определя видовете дърво и видовете дървесина, да подбира материалите и разположението на отделните пластове и части от модела с оглед избягване и

намаляване на деформацията;

3.Да работи на дърводелски машини;

4.Да познава и използва дърводелски лепила, начините и правилата за слепване на моделите;

И други.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

- Образование – средно;

- Стаж по специалността – НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

– Начално професионално обучение /БЕЗПЛАТНО за Вас/ при необходимост от такова;

– Точност и прозрачност в трудовите взаимоотношения;

– Постоянен трудов договор след 6 месечен изпитателен срок;

– Добро заплащане + Социален пакет от придобивки /ваучери за храна, пътни разходи, работно облекло, част от наема за служители без собствено жилище и др./;

– Нарастващ платен годишен отпуск с увеличаване на стажа;

– Нарастващо допълнително месечно възнаграждение за придобит трудов стаж и професионален опит с увеличаване на стажа;

– Възможност за професионално развитие чрез надграждащо обучение за повишаване на квалификационното ниво.

КОРАБОРЕМОНТЕН ЗАВОД „ОДЕСОС“АД гарантира:

• Пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите;

• Пълна защита на личните Ви данни според новата регулация на ЕС и действащото

българско законодателство.

Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:

Über das Unternehmen

КРЗ"ОДЕСОС"АД е най-големият и най-добре оборудван български завод за докуване на кораби до 70 000 dwt и ремонт на кей до 150 000 dwt. Предмет на дейност на фирмата е кораборемонт и свързаните с него вътрешно и външнотехнически посреднически дейности в страната и чужбина; инвестиционна и инженерингова дейност; подготовка и квалификация на кадри. Relying on our solid base, excellent… Erfahren Sie mehr