Beschreibung des Stellenangebots

Galvenie amata pienākumi:

Veikt pacientu un viņu piederīgo izglītošanu par peritoneālās dialīzes procesa nodrošināšanu mājās. Veikt pacientu novērtēšanu, nodrošināt aprūpi ambulatoriem un stacionāriem pacientiem. Sagatavot pacientu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām. Nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu. Izvērtēt pacientu aprūpes procesu un tā rezultātus u.c.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlams sertifikāts nozarē;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu).

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu (1550 EUR Bruto) un sociālās garantijas;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

Darba laiks: darba laiks gan darba dienās, gan brīvdienās (8h (8:00 – 16:00) un 12h (8:00-20:00) darbs).

CV un pieteikumu (ar norādi „MEDICĪNAS MĀSA Peritoneālās dialīzes nodaļā”) sūtīt slimnīcas Personāla vadības daļai elektroniski uz

e-pastu: personals@stradini.lv vai iesniegt personīgi Personāla vadības daļā (Rīgā, Pilsoņu ielā 13, LV-1002). tālrunis informācijai 6706 9725

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Erfahren Sie mehr