Beschreibung des Stellenangebots

SIA Devre LV piedāvā jebkāda tipa objektu elektrifikācijas inženiertehniskos risinājumus. Vēl viens uzņēmuma darba virziens – elektrosadales skapju projektēšana, ražošana, uzstādīšana un apkalpošana.

Palielinoties darba apjomiem mums nepieciešami papildspēki, tāpēc meklējam atbildīgus un strādāt gribošus darbiniekus - ELEKTRIĶUS

Darba vietas adrese: Rīga, Abulas iela 2

Atalgojums: Atkarīgs no pretendenta kvalifikācijas un pieredzes (sākot no 1200 EUR bruto)

Darba pienākumi: iekšējo un ārējo elektrotīklu montāža jaunbūvēs un rekonstruējamās ēkās (līdz 1000V)

Prasības kandidātiem: vēlama darba pieredze līdzīgā amatā. Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību: autovadītāja, traktortehnikas vadītāja apliecība; C elektrodrošības grupa.

Mēs piedāvājam:

- sociālās garantijas;

- labus darba apstākļus, laipnu, godīgu attieksmi, kvalitatīvus instrumentus un materiālus.

Darba uzsākšanas laiks nekavējoties.

Kontaktinformācija: e-pasts: sales@devre.lv

Edgars Simanovičs, T. 27050303

Alga bruto: 1200 EUR

Darba vietas adrese: LATVIJA, Abulas iela 2, Rīga

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Pieteikto vietu skaits: 10

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

We offer engineering solutions for the electrification of all types of objects.Our completed projects include electrical installations in shopping centres, schools, hospitals, industrial enterprises and private homes.DEVRE LV offers engineering, production, installation and maintenance of electrical switchboards of any kind.The company is listed in… Erfahren Sie mehr