Beschreibung des Stellenangebots

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Izglītības joma: Inženierzinātnes un tehnoloģijas

Alga bruto: 1143 - 2500 EUR

Vakances Nr.: 200916-116

Uzņēmums: SIA "GVF BIO"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Lielniedras, Jaunsvirlaukas pag., Jelgavas nov.

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma:Ražošana

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 01.09.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Aicinām darbā TEHNOLOGU (ķīmiskā ražošana)

Prasības:

  1. Taukskābju bagātināšanas tehnoloģiju zināšanas;
  2. Zināšanās tehnoloģiju vadībā ķīmiskās rūpniecības uzņēmumos;
  3. Izejvielu materiāla specifikas pārzināšana pēc izcelsmes reģioniem;
  4. Ļoti labas krievu valodas zināšanas gan rakstiski gan mutiski.

Pienākumi:

  1. Izstrādāt tehnoloģiskus procesus un ražošanas optimālus režīmus;
  2. Sastādīt tehnoloģiskā procesa aprakstus un citu tehnoloģisku dokumentāciju;
  3. Kontrolēt tehnoloģiskās disciplīnas ievērošanu uzņēmuma ražošanas apakšvienībās;
  4. Piedalīties tehnoloģisko iekārtu izmēģinājumos;
  5. Analizēt brāķa cēloņus.

Lūdzam sūtīt CV uz e-pastu:  svetlana.ziemele@gmail.com

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr