Beschreibung des Stellenangebots

Uzņēmums: Akciju sabiedrība "GRINDEKS"

Alga bruto: 2000 EUR

Vakances Nr.: 210105-30

Darba vietas adrese: LATVIJA, Krustpils iela 53, Rīga

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Ražošana

Aktuāla līdz: 31.05.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

AS „Grindeks”

Jauns darbs – jauna dzīve!

Gatavo zāļu formu tehnoloģiju pārneses speciālists/-e

Darba pienākumi:

•    tehnoloģiju nodošanas vadība;

•    veikt procesa optimizāciju dažādiem sēriju lielumiem (no laboratorijas līdz ražošanas apjomam), kā arī atbalstīt tehnoloģisko procesu validāciju saskaņā ar Labas Ražošanas Prakses principiem;

•    vairāku projektu vienlaicīga vadīšana saskaņā ar saskaņotu grafiku, ciešā sadarbībā ar iekšējām komandām;

•    protokolu un atskaišu sagatavošana un apstiprināšana zāļu formu tehnoloģiju nodošanai, validācijas dokumentiem;

•    dalība tādu problēmu izpētē, kas saistītas ar gatavo zāļu formu kvalitāti;

•    zinātnisko iemaņu un prasmju pielietošana zāļu receptūru izstrādē, tehnoloģiju nodošanā, attīrīšanas procedūrās un klīniskajos pētījumos.

Prasības kandidātiem:

•    augstākā izglītība (vēlams maģistrs) ķīmijas tehnoloģijā, farmācijā, rūpnieciskās farmācijā vai citās saistītās jomās ar vismaz 2-3 gadu pieredzi gatavo zāļu formu izstrādē; vai apvienojot vidējo tehnisko specializēto izglītību un 5 gadu pieredzi gatavo zāļu formu izstrādē;

•    vēlama iepriekšēja pieredze projektu vadībā;

•    zināšanas par ražošanas procesiem;

•    ļoti labas krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas un vēlme mācīties latviešu valodu;

•    zināšanas par dažādām ražošanas un tehnoloģiskajām iekārtām;

•    spēja operatīvi pārslēgties no viena uzdevuma uz citu;

•    loģiskā domāšana, uzmanība, gatavība un spēja mācīties;

•    spēja analizēt rezultātus, izdarīt secinājumus un pieņemt lēmumus;

•    spēja atrast nestandarta pieeju un vēlme attīstīties profesionālajā jomā;

•    labas prasmes darbā ar MS Office programmām (Word, Excel).

Mēs piedāvājam:

•    attīstošu, dinamisku, daudzveidīgu darbu mūsdienīgā un starptautiskā darba vidē;

•    bruto atalgojums līdz 2000 EUR;

•    veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;

•    dotētas pusdienas, iespēju izmantot uzņēmuma sporta centru un vairums citu labumu saskaņā ar motivācijas un lojalitātes sistēmu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt Personāla departamentam

Adrese: Krustpils iela 53, Rīga, LV- 1057

Tālrunis: 67083302

E-pasts: personals@grindeks.lv

Konfidencialitāti garantējam.

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr