Beschreibung des Stellenangebots

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reklāmasveikals.lv"

Alga bruto: 1400 - 3000 EUR

Vakances Nr.; 210124-4

Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 18A, Ogre, Ogres nov.

Kontaktpersona: Andris Bērziņš, 26429517, info@polarstar.lv

Viena vesela slodze

Darbības joma: Ražošana

Aktuāla līdz: 25.05.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Darba apraksts:

Aktīva jaunu klientu meklēšana Skandināvijas tirgū.

Komunikācija ar klientiem, attiecību veidošana un uzturēšana.

Piedāvājumu sagatavošana.

Projektu koordinēšana un sekošana līdzi to izpildei.

Prasības:

Vēlme sevi pierādīt!

Lieliskas komunikācijas un pārliecināšanas prasmes.

Spēja patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu.

Zviedru, Norvēģu, Dāņu vai Somu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Vēlama pieredze projektu vadība vai tiešajā pārdošanā.

Piedāvājam:

Apmācības.

Darbu stabilā uzņēmumā.

Draudzīgu kolektīvu.

Interesantu un daudzveidīgu darbu.

Konkurētspējīgu atalgojumu.

CV un motivācijas vēstuli, lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@polarstar.lv!

www.polarstar.lv

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr