Beschreibung des Stellenangebots

Skupaj premikamo svet – in to že več kot 100 let. Kot vodilni mednarodni razvojni partner in sistemski dobavitelj avtomobilske industrije si pri MAHLE prizadevamo, da bi bila mobilnost vedno učinkovitejša, okolju prijaznejša, udobnejša in stroškovno učinkovitejša. V okviru svoje dvojne strategije razvijamo tako inteligentne motorje z notranjim zgorevanjem, ki uporabljajo vodik in druga nefosilna goriva, kot tudi tehnologije gorivnih celic in električno mobilnost.

V letu 2019 je družba MAHLE z več kot 77.000 zaposlenimi ustvarila približno 12 milijard prometa in je prisotna v 30 državah na 160 lokacijah, ki vključujejo 16 velikih raziskovalnih in razvojnih centrov. Postanite del naše ekipe MAHLE! #StrongerTogether

Vaše naloge in odgovornosti

  • Odgovornost za popolnitev profitabilnega prodajnega asortimenta
  • Pregledovanje in urejanje tehnične dokumentacije in potrjevanje PPAP vzorcev
  • Skrb za življenjski cikel izdelčne skupine
  • Vnos podatkov o izdelkih v operacijske sisteme (SAP, MAPIM, Oracle)
  • Urejanje katalogov
  • Analiza ponudbe izdelkov na trgu ( gap analiza )
  • Benchmarking izdelkov konkurence
  • Tehnična podpora prodaji
  • Sodelovanje z BU6 službami; Marketing, Cenovni oddelek (Pricing), Nabava (Purchasing), Logistika (Operations)
  • Obisk gradbenih in kmetijskih sejmov doma in v tujini.

Vaše spretnosti in veščine

  • Univerzitetni diplomirani inženir strojništva, elektrotehnike, mehatronike oz. druga ustrezna tehnična smer,
  • Aktivno znanje angleškega jezika,
  • Tehnično poznavanje izdelkov,
  • Aktivno upravljanje z Office orodji (Excel, Powerpoint),
  • Pripravljenost na neprestano izpopolnjevanje,
  • Delo v timskem in dinamičnem okolju.

Z izbranim kandidatom oz. kandidatko bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in 6-mesečnim poskusnim delom.

Vabimo vas, da nam pošljete pisno vlogo s podrobnim življenjepisom ter dokazili o izpolnjevanju pogojev do 14.04.2021 na naslov: MAHLE Electric Drives Slovenija d.o.o., Področje za kadrovanje in razvoj ljudi, Polje 15, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom prijava na delovno mesto » Skrbnik izdelčne skupine druge vgradnje – 2021-00002« ali po e-pošti: si.kadri@mahle.com.

Poleg dela v odlični ekipi vas bomo spodbujali k doseganju osebnega potenciala. Čakajo vas razburljive naloge in raznolike možnosti kariernega razvoja.

JOBS.MAHLE.COM

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Company develops and produces starters, alternators, motors and electric drive and mechatronic systems. The products are designed for industrial applications, agricultural and construction machinery, commercial vehicles, electric means of transport and automotive industry.By advanced products and solutions,company contributes to sustainable transport, promotion of electric mobility and efficient… Erfahren Sie mehr