Beschreibung des Stellenangebots

Opis dela:

  • Sprejemanje in informiranje gostov
  • Prevzem prtljage in nadaljnja skrb za njo
  • Parkiranje vozil gostov
  • Sprejemanje, izdajanje in hramba ključev
  • Opravljanje kurirskih in blagajniških opravil

Od kandidata pričakujemo:

  • Srednješolska izobrazba
  • Vsaj 1 leto delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • Obvezno aktivno znanje slovenskega in italijanskega jezika ter pasivno znanje angleškega in nemškega jezika
  • Obvezen pogoj: vozniški izpit B kategorije, vsaj 2 leti
  • Timska naravnanost
  • Odgovornost do sebe, svojih nadrejenih in gosta
  • Osebna urejenost

Prijavite se lahko preko platforme ali pošljete prijavo na e-naslov:zaposlitev@remisens.si

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fair
  • German
  • Fair
  • Italian
  • Fluent
  • Slovenian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Hoteli Metropol d.o.o. so sestavni del mednarodne blagovne znamke Remisens, ki imajo dolgoletno tradicijo hotelske in gostinske dejavnosti. S svojo dominantno lego na hribu Sv. Lovrenca v centru slovenskega obalnega turističnega bisera Portoroža, ponujajo najvišjo kakovost storitev in predstavljajo kombinacijo ekskluzivnosti in bogastvo vsebin za nepozabne počitnice. Hoteli Metropol d… Erfahren Sie mehr