Beschreibung des Stellenangebots

Основни задължения:

- обработка на постъпващата информация във връзка с ексклузивни /директни кораби/товари;

- събиране и анализ на събраните предложения, изготвяне на предварителни калкулации на рейса;

- фрахтоване;

- калкулиране на дължими наеми, навла, демюрейдж/диспач и др.плащания във връзка с рейса;

- изготвяне на договори за превоз;

- финално разчитане и изготвяне на финансовите параметри на рейса.

- обработка на постъпващата информация за кораби/товоари;

- контакти с брокери/товародатели и корабособственици за осъществяване на сделки на компететивен принцип;

- регулярно следене на бюлетините за състоянието на фрахтовия пазар;

- следене на информация постъпваща от брокери, чартьори и корабособственици за състоянието на пазарите;

Минимални изисквания:

- Стаж по длъжността - минимум 1 година ( чартъринг или брокераж )

- Висше морско или висше икономическо образование

- Отлично владеене на английски, втори чужд е предимство ;

- Отлична компютърна грамотност;

- Умение за бизнес комуникация и кореспонденция;

- Умение за планиране и организиране;

- Член на ICS (Institute of Chartered Shipbrokers - London) или в процес на обучение / дипломиране към (Institute of Chartered Shipbrokers - London)

Личностни качества:

- Организирана, инициативна и динамична личност.

- Бързо и аналитично мислене.

- Висока мотивация за реализация и развитие в работата.

- Много добри комуникативни умения

- Умение за работа в колектив.

Компанията предлага:

- Трудов договор и заплащане, обвързано с постигнатите резултати;

- Възможност за развитие в млад и динамичен екип;

- Много добри условия на труд;

Работно време: пон - пет/ 09:00 - 18:00 часа/ обедна почивка 13:00 - 14:00

Документи за кандидатстване:

Автобиография

Актуална снимка

Диплом за завършено висше образование и квалификации

Препоръки от предишни работодатели - желателно

Ако желаете кандидатствате, може да изпратите CV и документи на имейл: valia@cosmosfinance.info

 Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Angaben zur Stelle
Branche:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Bulgarian
  • Fluent
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

КОСМОС ШИПИНГ е основана през 1993 г. като компания предлагаща услуги по корабен брокераж и агентиране. Оттогава компанията постоянно се развива и заема понастоящем място сред най-престижните частни български компании с дейност в областта на корабния бизнес.Предмет на дейност:Шипинг, брокераж, чартъринг, сървей, менинг, агентиране; опериране на кораби, кораборемонт, хидротехническа и… Erfahren Sie mehr