Beschreibung des Stellenangebots

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:

  • извършване на дейности, свързани със стоките в хипермаркета - изваждане от склада, зареждане на рафтовете
  • вежливо, отзивчиво и любезно обслужване на клиентите
  • работа с парични средства и фискални устройства.

Твоят профил:

  • имаш завършено средно образование
  • любезен си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в екип
  • изпълняваш отговорно поставените задачи
  • имаш готовност за работа на смени на пълно (8 ч.) работно време

Нашето предложение:

  • стартово брутно месечно възнаграждение в размер на 800 лв. за 8ч часов работен ден, 3-месечен изпитателен срок, социален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта със самоучастие
  • 21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията и възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в Kaufland
  • гъвкаво работно време и коректност при отчитането му до минута
  • възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания и участие във вътрешни инициативи и корпоративни събития
  • подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Kaufland е немска компания, част от групата Schwarz, с дългогодишна история, притежаваща хипермаркети в България, Германия, Румъния, Молдова, Хърватска, Полша, Чехия и Словакия. Първият хипермаркет в България е открит през 2006. В момента компанията притежава 60 филиала в 34 града в цялата страна. В последните години Kaufland е безспорен лидер в разпределението на пазарните дялове в ритейл… Erfahren Sie mehr