Beschreibung des Stellenangebots

"Компас" ЕООД е българска компания, производител на месни, месно-зеленчукови и рибни стерилизирани продукти. Във връзка с разширяването на екипа ни, търсим кандидати за позиция

Работник консервна фабрика

Ние предлагаме:

• Дългосрочен ангажимент в утвърдена компания;

• Мотивиращо възнаграждение и бонуси;

• Допълнителни социални придобивки /ваучери за храна/;

• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;

• Здравословни и безопасни условия на труд;

• Безплатен служебен транспорт.

Подходящите кандидати имат:

• Средно образование;

• Умения за работа в екип;

• Ангажираност и отговорност при изпълнение на задълженията;

• Предишен опит в производствено предприятие /предимство/.

Вашите основни задължения ще бъдат:

• Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;

• Спазване на технологичните изисквания и инструкции;

• Спазване изискванията свързани с качеството.

В случай, че имате интерес към нашето предложение за работа и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашата автобиография на e-mail: tsvetelina.georgieva@compass-bg.com.

За допълнителна информация: тел. 0887/ 828982.

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

"Компас" ЕООД е българска компания, производител на месни, месно-зеленчукови и рибни стерилизирани продукти. Erfahren Sie mehr