Beschreibung des Stellenangebots

ИНЖЕНЕР ХАРДУЕР

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше техническо образование в областта на електрониката (за предимство се счита средно специално образование в областта на електротехниката и електрониката)
  • Познания и опит в разработването на аналогова и цифрова електроника;

  • Познания и опит в PCB-CAD софтуер. Работа с Altium Designer се счита ЗА предимство.

  • Познаване на етапите и методите на проектиране и производство.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Взима активно участие в анализа на характеристиките на новите продукти и участва в създаването на тяхната концепция и архитектура (блок схеми, модули и т.н);

  • Проектира електрическата схема на устройството. Избира предварителна елементна база, отговаряща на различни изисквания: електрически характеристики, цена-производителност, консумация на енергия, физически размери и др. Прави инженерно-стойностен анализ;

  • Проектира печатни платки на продукта съобразно EMI/EMC и механичните изисквания;

  • Участва в етапи на сертифициране на продуктите;

  • Създава пълната конструкторска документация: производствени файлове и технологични инструкции и има основна роля за подготовката на продукта за производство.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство в България и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производството на оптикомеханични и… Erfahren Sie mehr