Beschreibung des Stellenangebots

Като техник на компютърни системи ще работите като част от професионален технологичен екип в гр. Русе. Вашите ангажименти ще са свързани с:

инсталиране, обслужване и поправяне на компютърни системи и оборудване.

Към ежедневните ви задължения може да спадат:

• инсталиране на нови IT системи;

• ъпгрейдване на съществуващ хардуер и софтуер и разрешаване на възникнали проблеми.

Какви умения и познания ще са ви необходими:

• цялостно познание върху операционните системи, хардуер и най-често срещания софтуер;

• добри комуникационни и опит в работа с клиенти;

• опит на подобна позиция от поне 1 година;

• отлични умения за решение на проблеми;

• търпелив и методически подход;

• способност за спазване на сроковете;

• желание за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете автобиография, а ние ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.

Аксес консултанси е фирма за подбор на персонал, която работи с успешни компании в България и Европа. Регистрационни номера в Агенция по заетостта 2566 и 2567/2018.

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • Bulgarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Access consultancy is a company registered in Bulgaria and operating throughout Europe, providing recruitment and other business services. We implement a recruitment partnership approach, acting as an extension of the HR or Management team of the company. Our goal is to properly target your expectations and requirements to these professionals and potential candidates so that you have… Erfahren Sie mehr