Beschreibung des Stellenangebots

Във връзка с разширяване на дейността си, дружеството търси да назначи служител на длъжност Инженер, автоматизация на производството.

Основни функции и задължения:

• Поддържа софтуера и хардуера на съществуващите системи за управление на производствените процеси в основните цехове.

• Съставя програми за управление на процеси на базата на различни видове софтуер за програмируеми контролери.

• Работи със системи за контрол и събиране на данни от производствените процеси.

Изисквания към кандидатите:

• висше техническо образование със специалност Автоматика, Системи и управление, Автоматизация на непрекъснатите производства или аналогична;

• опит на подобна позиция e предимство;

• познаване на SIMATIC S7, WINCC, ControlLogix;

• способност за създаване, изпълнение и разбиране на програми и скриптове;

• аналитични умения и способност за решаване на проблеми;

• добро владеене на английски език.

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Basic
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Алкомет АД е най-големият български производител на алуминиеви валцови и пресови продукти. Компанията предлага широка гама от алуминиеви полуфабрикати – домакинско, обмазано, техническо и опаковачно фолио, финсток, алуминиеви листи и ленти, стандартни и профили по чертеж на клиента. 95% от продукцията се изнася главно в Европа и Съединените американски щати.Фирмата непрекъснато инвестира в нови… Erfahren Sie mehr