Beschreibung des Stellenangebots

„Алкомет“ АД е лидер в производството на валцовани и пресовани продукти от алуминий.

Над 95% от продукцията на дружеството е за експорт, предимно за Европейския Съюз.

За екипа си в отдел „Управление на качеството“ търсим да назначим Инженер качество, връзки с клиенти.

Основни функции и задължения:

∙ Участва в процеса по планиране и отговаря за постигането на целите, свързани с качеството, съгласно изискванията на клиента и спецификацията на продукта;

∙ Координирано с Дирекция Управление на качеството и производствените звена, обсъжда и решава проблеми с качеството на продукта, в следствие на рекламации от клиентите или други вътрешни правила.

∙ Актуализира своевременно клиентските задания по отношение на качеството, за да се гарантира удовлетвореността на клиента.

∙ Информира Дирекция Управление на качеството и производствените звена по отношение на отзивите на клиентите и очакванията за качеството на продукта.

∙ Подготвя и актуализира всички необходими доклади / портали за качество според изискванията на клиентите (рекламации, 8D доклади, анализи и други)

∙ Участва в анализа на първопричините, идентифицира и разработва методологии за решаване на проблеми с качеството, предпирема мерки за подобряване.

∙ Подпомага дейностите по разработване на нови продукти, за да се избегнат проблеми свързани с качеството.

∙ Подготвя и поддържа документация за качество на продукта (Контролни планове, Контролни листи и т.н.)

Изисквания към кандидатите:

∙ Завършено висше техническо образование;

∙ Опит на подобна позиция в производствена компания;

∙ Умение за разчитане и разбиране на техничска документация и обсъждането й с клиенти;

∙ Познание и опит в ISO 9001:2015.

∙ Познания и опит в IATF 16949:2016 ще се счита за предимство ( SPC, MSA, FMEA, PPAP)

∙ Познания по методите за контрол на качеството и квалификация за вътрешен одитор

∙ Добри комуникативни умения и умения за решаване на проблеми;

∙ Езикови умения – свободно владеене на английски език;

∙ Желание за непрекъснато усъвършенстване;

∙ Много добри компютърни умения;

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Required skills:
3D modelling, industrial design
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Алкомет АД е най-големият български производител на алуминиеви валцови и пресови продукти. Компанията предлага широка гама от алуминиеви полуфабрикати – домакинско, обмазано, техническо и опаковачно фолио, финсток, алуминиеви листи и ленти, стандартни и профили по чертеж на клиента. 95% от продукцията се изнася главно в Европа и Съединените американски щати.Фирмата непрекъснато инвестира в нови… Erfahren Sie mehr