Beschreibung des Stellenangebots

Във връзка с разширяване на дейността си, дружеството търси да назначи служители на длъжност Инженер, механик.

Основни функции и задължения

- Ръководи екип от механици в структурата на ремонтна дирекция при настройката, инсталирането, механичната, хидравличната и пневматичната поддръжка и ремонт на машините и оборудването, както и при изработката на метални части и инструменти.

- Запознава се с производствената програма на цеха или участъка и на тази база изготвя разчета по време за ремонтните работи.

- Открива и предлага възможности за оптимизиране на производствения процес.

- Работи в сътрудничество с ръководството на цеха, за да идентифицира възможности за подобряване условията на работа и използването на работното оборудване с цел постигане на максимална ефективност и снижаване на разходите при запазване качеството на продукцията.

Изисквания към кандидатите

1. Образование, професионални умения, опит

Висше техническо образование, квалификация машинен инженер, инженер-механик.

Способност за боравене с техническа документация

Опит на подобна позиция – 2 години

Английски език – работно ниво

2. Личностни умения

Организационни и ръководни умения.

Умение за поемане на отговорност.

Креативност, способност за откриване на оптимални решения.

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Basic
Required skills:
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Алкомет АД е най-големият български производител на алуминиеви валцови и пресови продукти. Компанията предлага широка гама от алуминиеви полуфабрикати – домакинско, обмазано, техническо и опаковачно фолио, финсток, алуминиеви листи и ленти, стандартни и профили по чертеж на клиента. 95% от продукцията се изнася главно в Европа и Съединените американски щати.Фирмата непрекъснато инвестира в нови… Erfahren Sie mehr